O NAS

W English Home specjalizujemy się w stylowych i eleganckich pomysłach na wyposażenie i dekorację wnętrz, które wykraczają poza klasyczny, angielski styl. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dbających o własną przestrzeń życiową, ceniących wygodę, komfort i spokój domowego ogniska. Począwszy od sypialni, przez łazienkę, salon czy kuchnię, aż po pokoik dla dziecka, pomożemy w stworzeniu Twojego wymarzonego, klimatycznego domu.

  • NASZA PASJANaszą pasją jest budowanie spokojnej i komfortowej atmosfery domowego zacisza. W English Home przywiązujemy najwyższą wagę do dbałości o miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu, gdzie odpoczywamy, przebywamy ze swoimi bliski, śpimy i marzymy. Każdy produkt z naszej unikalnej kolekcji tworzymy z myślą o zaspokojeniu Twoich domowych potrzeb.
    • title
    • title
    • title
  • NASZ ZESPÓŁNasi projektanci dokładają wszelkich starań aby wszystkie produkty były wyraziste, nietuzinkowe i wnosiły powiew świeżości do Waszych wnętrz. Nasze kolekcje charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością za przystępną cenę, ale także uwzględniają najnowsze trendy każdego sezonu. Nasi Klienci mogą także zawsze liczyć na najwyższy poziom obsługi i uprzejmość naszych Pracowników w każdym z naszych sklepów.
  • English Home na świecieMiędzynarodowa marka English Home dostępna jest w Turcji, Bułgarii, Albanii, Azerbejdżanie, a także na Ukrainie, Cyprze, w Maroku oraz w Iraku.
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTERWyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych informujących o nowościach i promocjach…Wyślij